podsumowanienewsletter
usg

Jeżeli cel ten i nasze działania uznają Państwo za słuszne można nas poprzeć poprzez wpłatę dowolnej sumy na nasze konto

Aktualności

Opłata członkowska na rok 2019

Szanowni Państwo, przypominamy o dokonaniu opłaty członkowskiej w ramach Polskiego Towarzystwa Kardiologii Prenatalnej za rok 2019

Opłata roczna 100 zł na konto Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kardiologii Prenatalnej (nr konta: 71 1050 1461 1000 0023 5002 9191, ING Bank Śląski) z dopiskiem "PTKP"

Luty miesiącem badań serca płodu

Szanowni Państwo,

Przed nami "Luty Miesiącem Badań Serca Płodu" w Philadelphii oraz u nas...Ciekawa jestem Państwa refleksji na ten temat: czy warto o tym mówić ? czy nasza praca jest na tyle istotna by komuś zabierać czas i przekonywać, że możemy dużo albo jeszcze więcej? Czy nie ważniejsze są jednak noworodki w stosunku do niewidocznych gołym okiem płodów?

Co zrobić aby pokonać opory środowiska? Czy sądzicie Państwo, że to co robimy to jest "umiejętność", która powinna się pojawić oficjalnie?

O tym, że luty to dla nas miesiąc szczególny pamiętał Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który zaprasza na kolejne spotkanie w naszej Izbie Lekarskiej w środę 20 lutego godz. 18. Będzie mi miło jeśli tam Państwa zobaczę. Niezależnie od spotkania PTK liczę na Państwa maile i refleksje. 

Pozdrawiam

M.Respondek-Liberskaspotkanie

Rozstrzygnięcie Fotokonkursu 2019

Szanowni Państwo,

Mamy już wyniki Fotokonkursu organizowanego przez PTKP.

Szczegóły w załączonym pliku -> TUTAJ

Baza ORPKP - Informacja 11.01.2019

Szanowni Państwo,

do każdego badania wprowadzonego do bazy danych ORPKP należy obowiązkowo wstawić pliki AVI tj. krótki film.

Tylko takie rekordy będą brane przy weryfikacji. Zasada ta obowiązuje z dniem 11.01.2019r.

Prezes ORPKP - Prof. Maria Respondek-Liberska

O przypadku ektopii serca w ICZMP w "Łodzią po regionie"

O przypadku ektopii serca w ICZMP mówiła prof. M. Respondek - Liberska w dzisiejszym programie: Łodzią po regionie w TVP3 Łódź (od 11min) Link: TUTAJ

O kardiologi prenatalnej w programie 36,6

Kardiologia prenatalna w programie 36,6, z udziałem prof. M. Respondek - Liberskiej....

więcej informacji na stronie TVN --> TUTAJ

II Konferencja Kardio-Prenatal

Konferencja

Co "szumi" w sercu płodu?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z prof. Marią Respondek-Liberską pt."Co "szumi" w sercu płodu czyli słów kilka o kardiologii prenatalnej"

Link TUTAJ

Fotorelacja z Dnia Dziecka w ICZMP dn. 06.06.2018

W tym dniu dzieci z wadami serca oraz dzieci ze szpitalnych oddziałow ICZMP razem spotkali sie w ogrodzie szpitalnym by obchodzić swoje Święto. Zapraszamy do obejrzenia Relacji z tego wydarzenia w poniższej galerii zdjęć.

 

spotkaniespotkaniespotkaniespotkaniespotkaniespotkaniespotkanie spotkaniespotkaniespotkaniespotkaniespotkanie spotkaniespotkanie

Felieton zdjęciowy Konferencji "Podsumowanie 15 lat pracy ORPKP" 05.04.2018

Szanowni Państwo, zapraszamy do obejrzenia felietonu zdjęciowego Koferencji "Podsumowanie 15 lat pracy ORPKP", która odbyła się 05. kwietnia 2018 w ICZMP.

Link do zdjęć -> tutaj

LOADINGŁadowanie...